top of page
  • Yazarın fotoğrafıRezalet Olay

14 Aralık 2021 Getir Rezaleti

dünyaya hızla yayılan patronun çalışanları tarafından batırılmaya çalışması olarak açıklanabilecek rezalettir.


bugün 12:26'da usta dönerci adlı dönerciden 35 tl değerinde sipariş verdim. normalde teslim süresi 25-30 dakika olmasına rağmen 90 dakika geçmesine rağmen teslim edilmedi. bunun üzerine ofisten çıkmam gerektiği için getir uygulamasından siparişi iptal etmeye çalıştım.

yaklaşık 30 dakika uygulamadan cevap alamadım.

daha sonra getir müşteri hizmetlerini aradım, beni tam 11 dakika beklettiler, sonunda bağlandım. iptal talebinde bulundum, tamam iptal ettik dediler. daha sonra usta döner'den arandım. tehdit vari konuşma sonrasında 2 saat oldu daha teslim etmediniz iptal edin dedim, arayan kendileri olmalarına rağmen telefonu yüzüme kapattılar.


sonra bir baktım, getirmedikleri siparişi teslim etmiş olarak göstermişler. yine getir müşteri hizmetlerini aradım. sözde paranın iadesi için kayıt oluşturdular.

siparişin üzerinden 9 saat geçti, halen iptal mesajı almış değilim, halen yemediğim, bana teslim edilmemiş yemek getir sistemine göre bana teslim edilmiş görünüyor. üstüne üstelik paramı da iade etmediler.

benim için 35 tl bir şey değil, haram olsun piçler der, bir daha sipariş vermem olur biter ama haksızlık duygusu ve bu aymazlık beni sinir ediyor.


koskoca getir firmasına üç defa mail attım, dönüş dahi yapmadılar.

tüm yasal haklarımı kullanacağım, 35 tl için gerekirse 3500 harcarım, reklam yaptırıp şehir merkezinde bu durumu gerekirse afişe ederim ama hakkımı yedirmem.

Kaynak: Rezalet, eksisozlukten zamboanga nickli yazardan geliyor.

4 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

görsel öncelikle herkese merhaba, ilk rezalet başlığımı açmış bulunmaktayım. ayağım kırık olduğu ve anlık ihtiyacım olduğu için üç küçük parçayı 07.03.2022 tarihinde sipariş ettim. getir deposu gerçek

bottom of page