top of page
  • Yazarın fotoğrafıRezalet Olay

15 Aralık 2021 Renault Rezaleti

merhaba sözlük. yaklaşık 1 ay önce istanbul’daki renault acar bayisinden aldığım sıfır, 2021 model megane arabamı teslim aldıktan birkaç gün sonra arabanın kaput ucunda bir ezilme izi (damarlanma da deniliyormuş) olduğunu fark ettim ve aracı bayiye götürdüm, önce “sattığımız fiyattan geri alalım veya o ezilmeyi boyasız göçük düzeltmeyle düzeltelim” dediler, ben bunları kabul etmeyince konuyla ilgili dosya açtılar.


birkaç gün sonra renault’un boya koordinatörü gelip söz konusu ezilmeyi inceledi ve bugün aldığım bilgiye göre bayinin bana aracı satarken bu ezilmenin olmadığına, aracı bana kusursuz şekilde sattıklarına, ne olduysa bende olduguna karar vermişler.


halbuki aracı henüz satın alma aşamasındayken bayide birkaç fotoğrafını çekmiştim ve bahsettiğim ezilme bu fotoğraflarda da görülebiliyor. buna rağmen kusurlu sıfır araba sattıklarını kabul etmiyorlar. kaputtaki bu ezilme kesinlikle bende olmadı oysa ki.


başına bir iş gelmesin diye dünyanın parasını ver sıfır araba al ve sana kaput ucu ezik/hasarlı araba satsınlar ve bunu inkar etsinler.


fotoğrafları eke koyunca görüntü kalitesi baya düştü ama yaşananlar bunlar.


görsel

görsel


inşallah başka kimsenin başına gelmez, yazıklar olsun.


renault’dan sıfır araba almaya giderken yanınızda exper veya kaporta boya ustası götürün mutlaka.

Kaynak: Rezalet, eksisozlukten narraganset nickli yazardan geli

2 görüntüleme
bottom of page