top of page
  • Yazarın fotoğrafıRezalet Olay

4 Aralık 2021 Vivense Rezaleti

27 ekimde merlin köşe koltuk antrasit rengi ile sipariş oluşturdum. kurulum ekibi geldi ve kurdu, ancak paketlerin açıldığı anda ürünün renginin farkına vardım. kurulum ekibi bu esnadan sonra zaten apar topar çekip gitti. müşteri hizmetlerini aradım, konuştuğum temsilci görseli görür görmez beni haklı buldu ve muhtemelen iade kabul edileceğini söyledi, benimle yetkili ekiplerin görüşeceğini söyledi. bana bu noktadan sonra arama dâhi gelmedi, basit bir maille b***a hanım isimli yetkili ürünün renginde bir sorun olmadığını dolayısıyla herhangi bir kusur olmadığını ve de değişim konusunda yardımcı olamayacaklarını belirtti. tekrar işletime geçtim. başka bir temsilci bana kurulum yapıldığı için %30 kesinti ile iade yapılacağını söyledi. kurulum dediği de iki tane klipsi çıt diye birbirine oturtmak.

bu köşe takımına o günün kuru ile 8200 tl para verdim, şimdi bu rezalet değil de nedir? bu ülkede işini hakkıyla yapan bir şirket kalmadı mı? ürünün görsellerdeki rengi ile bana gelen rengi arasındaki dağlar kadar farkı görsel olarak ekliyor olacağım. sizlerden ricam bu ekonomik koşullarda benim yerime kendinizi koymanız ve konuyu gündemde tutup bana destek olmanız. teşekkürler.


görsel

Kaynak: Rezalet, eksisozlukten the dark blue nickli yazardan geliyor.

1 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kaynak: Rezalet, ekşi sözlükten ravenglacier nickli yazardan geliyor. sözlükte yazarlığı bulunmayan mağdur bir arkadaşımın isteği üzerine buraya yazıyorum. olay tüketici hakları mahkemesine de intik

bottom of page