top of page
  • Yazarın fotoğrafıRezalet Olay

6 Ocak 2022 Hepsiburada Rezaleti

üst edit: hepsiburada ekibinden hazal hanım bana ulaşarak siparişimi iptal edip paramı iade etti. işin başından beri böyle bir müşteri temsilcisi ile görüşsem buralara gelmeyecekti olay. hepsiburada'dan bundan sonra alışveriş yapmam ancak benimle ilgilenip sorunumu çözen hazal hanıma ayrıca teşekkür ediyorum.


ortada rezalet ötesi bir durum söz konusu ancak ne mevuzbahis hepsiburada ne mng kargo ne de kartımdan parayı çekip bana siparişimi göndermeyen orianna desingadlı sözde satıcı sorumluluk alıyor.


daha önceki süreçte kargomun ulaşmadığını dile getirip bu entry'i girmiştim.

#131898319


20 aralık 2021 günü verdiğim bilgisayar koltuğu siparişini yaklaşık 2 haftadır kargoda bekleten satıcı defalarca arayıp kargoda bir hareket olmadığını dile getirmeme rağmen bugün yola çıkacak, yarın yola çıkacak gibi laflarla beni oyaladı. daha sonra aradığımda telefonumu açmadılar. engellediklerini düşünüp farklı bir numaradan aradım ve tekrar aynı cevapları aldım. kargo barkodunun kayıp olduğunu hemen düzeltip göndereceklerini söylediler. bu süreçte yine defalarca hepsiburada müşteri hattını arayıp mağduriyetimi dile getirmeme rağmen hiçbir çözüm bulmadılar. incelediklerini söyleyip otomatik mesajlar ile geçiştirdiler. mng kargoyu aradığımda ise kargo işlemlerinin satıcı tarafından direkt yapıldığını söyleyip topu satıcıya attılar.


az önce ise sipariş takip ekranına baktığımda, satıcı bana ulaşmayan siparişimi bana teslim edilmiş gibi göstermiş. zaten satıcıya ulaşmak imkansız adamlar telefonları açmıyor. hepsiburada'yı aradığımda ise zaten oluşturulmuş bir kaydım olduğunu ve değerlendirme aşamasında olduğunu söylediler.


satıcı kartımdan parayı çektikten sonra bana ulaşmayan kargoyu sipariş teslim edildi gibi gösterebiliyor ancak bunun sorumluluğunu ne hepsiburada ne mng ne de satıcı alıyor. müşteri mağduriyetini bu kadar geri plana atan başka bir online mağaza yok. iade de edemiyorum ve cidden çıldırmak üzereyim çünkü muhatap bulamıyorum.


defalarca arayıp mağduriyetimi dile getirmeme rağmen hala bir çözüm üretememiş bu firmadan bir daha alışveriş yapmamaya tövbe ettim.

Kaynak: Rezalet, eksisozlukten ilk ezberlenen turkce sarki nickli yazardan geliyor.

1 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

maalesef korktuğum şey başıma geldi. bir umut belki değişim yaparlar diye şansımı denedim ancak nafile. üstelik kurun artmasıyla aynı telefonu sayelerinde daha pahalıya almış olucam. 16 aralık'ta heps

taotronics soundliberty 92 kablosuz kulaklığımın arızalanması sürecinde bugüne kadar şahit olmadığım crm rezaletidir. şubat 2021'de hepsiburada üzerinden satınaldığım taotronics soundliberty 92 kablos

Kaynak: Rezalet, ekşi sözlük'ten mimidina nickli yazardan geliyor. hepsiburada'nın 11.11 indirimleri kapsamında sözde 1 alana 2. si 1tl kampanyasında slazenger markasının ürünlerini satan sporpark

bottom of page